1940-tal, mässing med delvis läderklädd stång, bruksslitage, höjd 45 cm
1 300 SEK | 2015-11-08 19:15 |
1 200 SEK | 2015-11-08 18:51 |
1 100 SEK | 2015-11-08 19:15 |
900 SEK | 2015-11-08 19:15 |
500 SEK | 2015-11-08 18:53 |
400 SEK | 2015-11-02 18:57 |
400 SEK | 2015-11-06 11:30 |
50 SEK | 2015-10-29 20:26 |
50 SEK | Startpris |