Tidigt 1900-tal, mahogny, smärre bruksslitage, 117 x 28, höjd 182 cm
2 000 SEK | 2015-11-08 19:16 |
1 900 SEK | 2015-11-08 19:16 |
1 800 SEK | 2015-11-08 16:13 |
1 600 SEK | 2015-11-06 00:29 |
1 500 SEK | 2015-11-06 23:09 |
800 SEK | 2015-10-31 11:15 |
400 SEK | 2015-10-27 21:48 |
200 SEK | 2015-10-26 10:19 |
50 SEK | Startpris |