Ek, omkring sekelskifte 18/1900-tal, smärre bruksslitage, 123 x 160, höjd 74, 1 ilägg 'a 60 cm
700 SEK | 2015-11-08 17:04 |
600 SEK | 2015-11-08 16:38 |
150 SEK | 2015-11-07 10:26 |
75 SEK | 2015-11-05 03:30 |
50 SEK | Startpris |