1 par, 1900-talets mitt, böjträ, bok, klädd i flätad linnegjord, slitage samt fläckar, armstöd något ostadiga.
600 SEK | 2015-11-08 19:02 |
500 SEK | 2015-11-08 19:02 |
400 SEK | 2015-11-08 19:01 |
300 SEK | 2015-11-08 19:01 |
100 SEK | 2015-11-03 22:14 |
50 SEK | Startpris |