Slutet av 1800-tal, valnöt 4 utdragslådor, smärre bruksslitage, 108 x 53, höjd 85
500 SEK | 2015-11-15 19:22 |
450 SEK | 2015-11-15 19:22 |
150 SEK | 2015-11-04 20:16 |
75 SEK | 2015-10-31 22:13 |
50 SEK | Startpris |