Smärre bruksslitage, mindre lagning i mynningen, höjd 57 cm
850 SEK | 2015-11-15 18:55 |
800 SEK | 2015-11-15 19:39 |
600 SEK | 2015-11-11 20:49 |
450 SEK | 2015-11-15 13:14 |
50 SEK | Startpris |