Förgylld spegel med konsolbord, smärre bruksslitage, marmorskiva med lagning, mått spegel 155 x 63 cm
250 SEK | 2015-11-15 19:03 |
200 SEK | 2015-11-15 19:03 |
100 SEK | 2015-11-15 12:45 |
75 SEK | 2015-11-10 17:20 |
50 SEK | 2015-11-07 00:07 |
50 SEK | Startpris |