Landskapsmotiv, monogramsignerad samt daterad , 47 x 63 cm
2 200 SEK | 2015-11-15 19:53 |
2 000 SEK | 2015-11-15 19:53 |
1 000 SEK | 2015-11-14 22:27 |
700 SEK | 2015-11-15 19:52 |
400 SEK | 2015-11-15 19:51 |
200 SEK | 2015-11-07 00:07 |
50 SEK | Startpris |