Stomme av teak, 1900-talets andra hälft, fint skick på stomme samt stoppning, bruksslitage samt mindre hål på klädsel som är av ull, längd 180 cm.
1 700 SEK | 2015-11-13 14:05 |
1 600 SEK | 2015-11-13 21:52 |
1 000 SEK | 2015-11-02 18:47 |
800 SEK | 2015-11-04 20:08 |
250 SEK | 2015-11-01 18:27 |
50 SEK | Startpris |