Ett par, Frankrike 1800-tal, smärre bruksslitage, en med troligtvis senare knopp, en knopp med lagning, höjd 40 cm.
3 000 SEK | 2015-11-15 19:00 |
2 800 SEK | 2015-11-15 19:00 |
900 SEK | 2015-11-14 08:42 |
700 SEK | 2015-11-06 12:16 |
400 SEK | 2015-11-06 11:44 |
50 SEK | 2015-10-31 16:09 |
50 SEK | Startpris |