Kvinnofigur, förgyllt trä, smärre bruksslitage, mindre färgbortfall, signerad, höjd 60 cm
3 800 SEK | 2015-11-22 18:55 |
3 600 SEK | 2015-11-22 17:33 |
3 000 SEK | 2015-11-22 12:06 |
1 000 SEK | 2015-11-15 13:13 |
300 SEK | 2015-11-19 00:19 |
50 SEK | Startpris |