3 delar, 1700-tal, höjd 4-20 cm, smärre bruksslitage
600 SEK | 2015-11-22 18:52 |
500 SEK | 2015-11-20 03:44 |
300 SEK | 2015-11-22 09:19 |
50 SEK | 2015-11-09 15:42 |
50 SEK | Startpris |