Slutet av 1900-tal, dekor i guld, smärre bruksslitage, 5 storlekar i höjd 8-20 cm
200 SEK | 2015-11-22 19:49 |
175 SEK | 2015-11-22 19:49 |
125 SEK | 2015-11-20 16:04 |
50 SEK | 2015-11-16 23:52 |
50 SEK | Startpris |