2 dörrpar med bakomliggande hyllplan, smärre bruksslitage, mindre ytliga repor, fläck på skiva, 170 x 49, höjd 107 cm
1 200 SEK | 2015-11-22 19:00 |
1 100 SEK | 2015-11-21 22:14 |
1 000 SEK | 2015-11-22 18:07 |
800 SEK | 2015-11-21 11:26 |
500 SEK | 2015-11-15 19:48 |
400 SEK | 2015-11-06 12:31 |
50 SEK | Startpris |