1960-tal, stomme i teak, lösa plymåer klädda i rött skinn, bruksslitage, trasig söm i en av plymåerna, sitthöjd 39 cm.
2 000 SEK | 2015-11-21 22:16 |
2 000 SEK | 2015-11-22 18:42 |
1 500 SEK | 2015-11-16 20:32 |
600 SEK | 2015-11-12 12:10 |
50 SEK | Startpris |