1900-talets andra hälft, skuren dekor, klädda i plysch med lösa plymåer, smärre bruksslitage, se även objektnummer 314.
1 400 SEK | 2015-11-07 14:05 |
1 300 SEK | 2015-11-07 13:27 |
50 SEK | Startpris |