Bemålad ek samt ekfaner, tidigt 1900-tal, bruksslitage, färgskav, 115 x 60, höjd 77 cm
600 SEK | 2015-11-29 19:01 |
500 SEK | 2015-11-29 12:01 |
500 SEK | 2015-11-29 19:01 |
200 SEK | 2015-11-26 06:31 |
100 SEK | 2015-11-21 10:42 |
50 SEK | 2015-11-16 20:13 |
50 SEK | Startpris |