Fyra stycken, stapelbara. Formpressad fanér, bruksslitage repor och färgskav.
300 SEK | 2015-11-29 16:47 |
250 SEK | 2015-11-29 19:29 |
175 SEK | 2015-11-29 19:29 |
125 SEK | 2015-11-22 21:21 |
75 SEK | 2015-11-15 19:34 |
50 SEK | Startpris |