Blå station, rostfri snurrbart stålunderrede, rygg av formpressad björkfaner, skinnbeklädd sits, smärre slitage, mindre fanerskador
125 SEK | 2015-11-23 11:37 |
100 SEK | 2015-11-29 19:04 |
50 SEK | 2015-11-16 15:33 |
50 SEK | Startpris |