1862-1874, smärre bruksslitage, mindre nagg, diam. 17-35 cm
4 000 SEK | 2015-11-29 20:11 |
3 800 SEK | 2015-11-29 20:11 |
500 SEK | 2015-11-29 05:09 |
50 SEK | Startpris |