2 st, teak, smärre bruksslitage, mindre fanerskador, höjd 45 cm
175 SEK | 2015-11-12 12:17 |
150 SEK | 2015-11-23 11:23 |
75 SEK | 2015-11-21 20:30 |
50 SEK | Startpris |