1700-tal, nagg, spricka, höjd 31 cm
800 SEK | 2015-12-06 19:23 |
700 SEK | 2015-12-05 22:19 |
300 SEK | 2015-11-29 15:29 |
250 SEK | 2015-11-28 18:02 |
50 SEK | Startpris |