Kina, 1700-tal, smärre bruksslitage, längd
1 100 SEK | 2015-12-06 19:25 |
1 000 SEK | 2015-12-06 19:25 |
800 SEK | 2015-12-06 19:24 |
500 SEK | 2015-12-06 19:24 |
350 SEK | 2015-11-28 07:06 |
300 SEK | 2015-11-28 18:01 |
50 SEK | Startpris |