5 st tallrikar, 17/1800-tal, nagg och skador förekommer
600 SEK | 2015-11-28 07:09 |
500 SEK | 2015-12-06 19:28 |
400 SEK | 2015-12-06 19:28 |
150 SEK | 2015-12-06 18:46 |
50 SEK | Startpris |