Tidigt 1900-tal, ek, smärre bruksslitage, 143 x 38, höjd 145 cm
350 SEK | 2015-12-06 19:02 |
300 SEK | 2015-12-06 12:21 |
250 SEK | 2015-11-24 21:19 |
100 SEK | 2015-12-05 16:28 |
50 SEK | Startpris |