1940-tal, betsad björk, smärre bruksslitage, 67 x 45m höjd 75 cm
300 SEK | 2015-12-06 19:08 |
250 SEK | 2015-11-30 07:54 |
200 SEK | 2015-11-29 21:35 |
50 SEK | 2015-11-25 19:01 |
50 SEK | Startpris |