1940/50-tal, betsad björk, smärre bruksslitage, 125 x 50, höjd 78/165 cm
175 SEK | 2015-12-06 19:09 |
150 SEK | 2015-12-06 19:09 |
50 SEK | 2015-12-02 05:52 |
50 SEK | Startpris |