Omkring sekelskifte 18/1900-tal, valnöts samt rotfaner, bruksslitage, 85 x 45, höjd 125 cm
600 SEK | 2015-12-06 19:15 |
500 SEK | 2015-12-06 19:15 |
400 SEK | 2015-11-29 21:36 |
100 SEK | 2015-12-05 08:45 |
50 SEK | 2015-11-25 17:43 |
50 SEK | Startpris |