Tidigt 1900-tal, med skiva av marmor, 3 uttdragslådor, smärre bruksslitage, saknar nyckel, 79 x 37 cm, höjd 83 cm.
1 000 SEK | 2015-12-06 19:20 |
900 SEK | 2015-12-06 19:20 |
800 SEK | 2015-12-06 18:57 |
500 SEK | 2015-12-01 23:37 |
400 SEK | 2015-12-06 16:58 |
125 SEK | 2015-11-28 00:34 |
50 SEK | Startpris |