1800-tal, smärre bruksslitage, lagning, höjd 16 cm
300 SEK | 2015-12-06 19:23 |
250 SEK | 2015-12-06 19:23 |
150 SEK | 2015-11-28 07:03 |
100 SEK | 2015-11-29 15:29 |
50 SEK | Startpris |