4 utdragslådor, smärre bruksslitage, liten fanerskada, 70 x 38, höjd 80 cm
700 SEK | 2015-12-13 18:13 |
600 SEK | 2015-12-13 17:59 |
450 SEK | 2015-12-10 00:10 |
175 SEK | 2015-12-06 21:01 |
50 SEK | Startpris |