Tändsticksaskar, sockerlåda med tillbehör, kristallmottagare samt glasskål av Flero-Form signerad samt numrerad.
350 SEK | 2015-12-13 20:09 |
300 SEK | 2015-12-13 10:42 |
200 SEK | 2015-12-10 08:13 |
200 SEK | 2015-12-10 19:36 |
150 SEK | 2015-12-06 23:30 |
125 SEK | 2015-12-07 09:05 |
50 SEK | Startpris |