3 st, 1900-talets andra hälft, en med sits i rotting, bruksslitage.
600 SEK | 2015-12-10 00:10 |
500 SEK | 2015-12-13 18:59 |
300 SEK | 2015-12-07 08:31 |
250 SEK | 2015-12-06 19:26 |
125 SEK | 2015-12-05 23:15 |
100 SEK | 2015-12-04 17:50 |
75 SEK | 2015-12-04 19:17 |
50 SEK | Startpris |