England, slutet av 1900-tal, läderklädsel med nitar, smärre bruksslitage
1 800 SEK | 2015-12-13 19:02 |
1 700 SEK | 2015-12-13 19:02 |
1 600 SEK | 2015-12-13 19:02 |
900 SEK | 2015-12-13 19:01 |
700 SEK | 2015-12-13 15:52 |
350 SEK | 2015-12-08 22:20 |
300 SEK | 2015-12-06 23:50 |
125 SEK | 2015-12-06 19:38 |
50 SEK | Startpris |