Senare hälft av 1800-tal, smärre fanerskador, ej funktionstestad, lod, pendel samt nyckel medföljer
2 000 SEK | 2016-01-17 19:23 |
1 900 SEK | 2016-01-17 19:23 |
1 500 SEK | 2016-01-17 19:23 |
1 300 SEK | 2016-01-17 19:22 |
1 000 SEK | 2016-01-17 18:43 |
200 SEK | 2016-01-17 14:21 |
50 SEK | Startpris |