1862-1874, smärre bruksslitage, mindre nagg, diam. 35 cm
1 800 SEK | 2016-01-11 13:04 |
1 700 SEK | 2016-01-17 19:30 |
1 100 SEK | 2016-01-15 19:03 |
50 SEK | Startpris |