1940-tal, fint skick, signerad "AJ.", höjd 23 cm.
350 SEK | 2016-01-17 20:10 |
300 SEK | 2016-01-17 20:09 |
100 SEK | 2016-01-17 18:44 |
50 SEK | 2016-01-11 21:28 |
50 SEK | Startpris |