Signerad, daterad samt numrerad (16/30), 90 x 66 cm.
900 SEK | 2016-01-17 19:07 |
800 SEK | 2016-01-17 18:20 |
450 SEK | 2016-01-17 16:26 |
250 SEK | 2016-01-14 21:09 |
150 SEK | 2016-01-12 22:13 |
50 SEK | Startpris |