Mitten av 1900-tal, dekorerad framsida, nyckel finns, smärre bruksslitage, 110 x 50, höjd 60 cm
450 SEK | 2016-01-17 19:18 |
400 SEK | 2016-01-17 18:26 |
250 SEK | 2016-01-06 22:43 |
250 SEK | 2016-01-10 08:42 |
50 SEK | Startpris |