2 st, Danmark, vit plast, bruksslitage, repor samt märken, höjd ca 125 cm.
250 SEK | 2016-01-31 19:25 |
200 SEK | 2016-01-30 00:21 |
125 SEK | 2016-01-31 19:25 |
75 SEK | 2016-01-31 19:25 |
50 SEK | Startpris |