1900-talets början, senare bemålning, slitage, färgskav, 65 x 30 cm, höjd 90 cm.
700 SEK | 2016-01-31 19:27 |
600 SEK | 2016-01-31 19:26 |
500 SEK | 2016-01-30 14:32 |
450 SEK | 2016-01-31 19:26 |
350 SEK | 2016-01-31 17:15 |
200 SEK | 2016-01-24 08:41 |
150 SEK | 2016-01-25 23:30 |
100 SEK | 2016-01-22 21:32 |
75 SEK | 2016-01-22 19:29 |
50 SEK | 2016-01-21 10:09 |
50 SEK | Startpris |