1960-tal, teak med mörkbetsat underrede, smärre bruksslitage, 105 x 105 cm, höjd 73 cm samt 2 iläggskivor á 45 cm.
1 400 SEK | 2016-01-31 19:40 |
1 300 SEK | 2016-01-31 17:45 |
1 000 SEK | 2016-01-31 19:39 |
800 SEK | 2016-01-31 16:50 |
350 SEK | 2016-01-27 22:34 |
200 SEK | 2016-01-25 15:12 |
125 SEK | 2016-01-24 22:41 |
50 SEK | 2016-01-24 21:18 |
50 SEK | Startpris |