Björk med intarsiainläggningar, lampfästen med senare kompletteringar, smärre bruksslitage, mindre faneérskador, diam. 50 cm.
600 SEK | 2016-01-31 20:04 |
500 SEK | 2016-01-31 20:04 |
450 SEK | 2016-01-31 20:04 |
200 SEK | 2016-01-23 13:39 |
50 SEK | 2016-01-22 11:57 |
50 SEK | Startpris |