Slutet av 1800-tal, bruksslitage, 100 x 45 cm, höjd 142 cm.
600 SEK | 2016-01-31 18:01 |
500 SEK | 2016-01-31 19:09 |
300 SEK | 2016-01-31 02:13 |
125 SEK | 2016-01-24 20:05 |
50 SEK | Startpris |