Tidigt 1900-tal, mahogny, smärre bruksslitage, ngt solblekt, 109 x 46, höjd 77 cm
300 SEK | 2016-01-31 19:16 |
250 SEK | 2016-01-31 19:16 |
175 SEK | 2016-01-22 19:43 |
150 SEK | 2016-01-25 00:02 |
100 SEK | 2016-01-22 19:27 |
50 SEK | 2016-01-20 17:01 |
50 SEK | Startpris |