1900-tal, brons, delvis förgylld, höjd
450 SEK | 2016-01-30 14:16 |
450 SEK | 2016-01-31 18:31 |
175 SEK | 2016-01-24 22:00 |
125 SEK | 2016-01-24 20:11 |
50 SEK | Startpris |