Tidigt 1900-tal, ek, smärre bruksslitage, 143 x 38, höjd 145 cm
700 SEK | 2016-01-24 17:33 |
700 SEK | 2016-01-24 19:02 |
500 SEK | 2016-01-18 16:58 |
350 SEK | 2016-01-17 18:09 |
200 SEK | 2016-01-17 18:23 |
50 SEK | Startpris |