2 st, tidigt 1900-tal, nagg, diam. 20-25 cm
175 SEK | 2016-01-24 14:51 |
150 SEK | 2016-01-24 19:30 |
100 SEK | 2016-01-20 21:09 |
50 SEK | Startpris |