Teak, smärre bruksslitage, enstaka repor på skiva, 130 x 88 cm, 1 st ilägg á 40 cm, höjd 73 cm.
1 000 SEK | 2016-01-24 19:18 |
900 SEK | 2016-01-24 19:18 |
500 SEK | 2016-01-24 19:17 |
400 SEK | 2016-01-24 18:54 |
250 SEK | 2016-01-24 19:17 |
50 SEK | 2016-01-17 13:34 |
50 SEK | Startpris |