Tidigt 1900-tal, valnöt samt valnötsfaner, hyllplan i glas, en utdragslåda, nyckel finns, smärre bruksslitage, 80 x 30, höjd 180 cm
2 000 SEK | 2016-01-24 19:02 |
1 900 SEK | 2016-01-24 19:02 |
1 800 SEK | 2016-01-24 19:02 |
1 700 SEK | 2016-01-24 19:02 |
400 SEK | 2016-01-17 22:32 |
300 SEK | 2016-01-11 23:18 |
75 SEK | 2016-01-11 14:34 |
50 SEK | Startpris |